Скільки коштує двоповерховий будинок побудувати. З яких матеріалів і за якою технологією побудувати бюджетний заміський будинок

162

Скільки коштує двоповерховий будинок побудувати. З яких матеріалів і за якою технологією побудувати бюджетний заміський будинок

Якщо сім’я усвідомлено вирішила, що потрібно будувати будинок, і визначилася з сумою, яку вона може витратити на будівництво, наступне питання – що зводити. Сюди входить все-починаючи від вибору площі будинку і закінчуючи матеріалом і технологією будівництва.

Правило третє-початківець забудовник в наших будівельних реаліях повинен сподіватися тільки на себе . Ні виконроб, що б’є себе кулаком в груди, що він вже будує 15-20 років і знає все, ні хлопці з «фірми», що дають обіцянки по телефону, що за «лям» вони вам побудують «цукерку», не повинні впливати на ваші рішення.

Тільки вивчивши всю доступну інформацію з будівництва, яка є на нашому порталі, 100 разів подумавши і 20 разів все перерахувавши, можна приступати до будівництва. І-позбавляємося від помилки, що для зведення недорогого будинку треба купувати найдешевші будматеріали . Економія повинна бути розумною, тому що подальші переробки обійдуться в кілька разів дорожче, ніж зробити все, як треба, з першого разу.

Olgusha учасниця forumhouse

Головний принцип економічного будівництва: «скупий платить двічі». Це означає, що не треба шукати найдорожчі будівельні матеріали і наймати найдешевшу робочу силу. Подібний підхід призведе тільки до одного — ще більших витрат.

Відносини з робітниками на будмайданчику і організація їх побуту — це тема для окремої розмови. Досить поставити себе на місце «найманців» і подумати, стали б ви якісно працювати місяць, за ту суму, яку хочете їм заплатити. Професіонали цінують свою працю і будувати будинок за «копійки» не будуть. Про те, як зведення котеджу самостійно і за допомогою робітників, впливає на кошторис, ми розповімо трохи нижче, а зараз четверте правило .

Не можна будувати будинок без проекту , дослідження грунту на ділянці і ретельно розрахованого кошторису. Причому, всі ці витрати окупляться, і, як би це дивно не звучало, все це допомагає заощадити.

Antonpavlov користувач forumhouse

Я, разом зі своєю сім’єю побудував будинок з газобетону. Проект розробили самі. Єдиний платний розрахунок-це армування фундаменту. Заплативши за це 3 тис. Руб., я заощадив 36 тис.руб., тому що на цю суму перезаложіл б у фундамент «зайвої» арматури.

Важливий момент: щоб прикинути, скільки буде коштує побудувати свій будинок, не потрібно вдаватися до послуг професійного кошторисника (не розглядаємо складні проекти великих котеджів). Треба, відштовхнувшись від проекту, розбити всі будівельні етапи на ряд послідовних і простих кроків. Нульовий цикл-стіни-перекриття-дах, вікна, двері, фінішна обробка будівлі, інженерка і т.д.

Arjan користувач forumhouse

Починаємо рахувати з фундаменту, викопати треба стільки-то кубів, за такою-то ціною. Далі вважаємо опалубку, кубатуру бетону, кубатуру дерева (якщо каркасник), кубатуру утеплювача і т.д., аж до покрівлі та гіпсокартону з шпалерами. Потім до отриманої суми додаємо близько 30%. Ось вам і реальний кошторис за матеріалами.

Не забуваємо про різну «мелочовку» — цвяхи, шурупи, кріплення, витратні матеріали і т.д., по ним непомітно набігають пристойні суми.

Таким чином, можна попередньо прикинути, скільки потрібно грошей, щоб побудувати свій будинок,і зрозуміти, чи вистачить бюджету.

П’яте правило:» коробка » — це ще не будинок, тому що. Жити в ній не можна, а витрати на зведення фундаменту, стін і даху (якщо брати усереднено) складають приблизно 30% від загального кошторису на будівництво.

Основні витрати (незалежно від конструктиву будинку і матеріалу, з якого він побудований) йдуть не на «коробку», а на інженерні мережі – водопровід, каналізацію, систему опалення та фінішну обробку .

Скільки потрібно грошей на будівництво будинку. Витрати

Розраховував побудувати будинок на гроші, виручені від продажу квартири. Склав приблизний кошторис на будівництво, у міру поглиблення в тему будівництва редагував її, але все одно не вписався на 10-15% , тому чистова обробка йде досі. Меблі в кошторис не увійшла.

Квартиру продав за 1 050 000 р , землю купив за 70 000 р , весь залишок витратив на будинок. По ходу будівництва довелося додати ще 50 000 р . Решту ремонту робив вже з додаткових коштів, які заробив пізніше.

Опалення у мене тільки електричне. У снт газу немає, та й окупається він лише в тому випадку, якщо відразу купуєш будинок, де вже все підведено.

/gaz/

Як я підключала газ в приватному будинку після реконструкції

Я розраховував жити в будинку постійно, так як після продажу квартири інших варіантів у мене просто не було. Але під час будівництва я познайомився з дівчиною і в підсумку зиму жив у неї в квартирі, а в будинку тільки підтримував температуру близько +15 °c. У мене стоїть двухтарифний лічильник електроенергії, тому я купив програмовані обігрівачі і налаштував їх так, щоб вночі вони працювали на 100%, а вдень — на 50%, і чим тепліше ставало на вулиці, тим рідше я їх включав. Гріючий кабель для водопровідної труби зі свердловини теж працював за таймером — по 30 хвилин раз в три години.

У підсумку за січень 2019 року рахунок за електроенергію мені прийшов десь на 2 тисячі рублів. А цієї теплої зими я платив взагалі не більше півтори тисячі на місяць, хоча при будівництві розраховував, що на електрику буде йти п’ять-шість тисяч.

Будинок не реєстрував. В оформленні по дачній амністії мені відмовили, тому що будинок стоїть на землях сільгосппризначення. Це можна зробити тільки через суд. Поки йде процес оформлення в бті.

За скільки можна побудувати будинок 100 м2. «так неможливо побудувати будинок з газобетону менше ніж за мільйон рублів» чи так це? детальна кошторис моєї будівництва

Зустрів знайомого і він став мені доводити, що 100 квадратів мінімум 2-3 мільйони рублів.

Добрий день, шановні читачі!

Найбільше люблю посперечатися з диванними будівельниками, або працівниками міні контор, де до всього роблять невелику націночку відсотків в 200.

Ось і вчора зустрів в будівельному магазині однокласника, не бачилися років 15 приблизно, з того часу як став жити за містом.

Він працює в компанії, яка займається бутильованою водою, на машині її возять, ми самі в офіс подібну замовляємо, живе в квартирі в місті, це я до того, що з будівництвом він знайомий на рівні обивателя.

Розмовляли довго поки розмова не зайшла про будівництво, і він вирішив зі мною посперечатися.

Розмову переказувати не буду, а наведу цифри витрат на будівництво коробки одноповерхового будинку площею 100 м2.

Фундамент мзлф, стіни-газобетон, дах — металочерепиця.

Також наведу терміни.

Фундамент:

Роботи по виїмці родючого грунту і риття траншей – 6 годин, вартість 10 400 рублів.

Пристрій подушки з щебеню і засипка піску, з пошарової трамбуванням – 3 дні ( працювали 3 людини) якщо робити одному, то може піти до 7 днів.

Вартість матеріалів:

Геотекстиль 250-й – 5 800 рублів.

Щебінь різних фракцій 2 машин (20/40 і 10/20) дрібний засипаний поверх для зручності укладання утеплювача. Вартість 24 000 рублів.

Пісок-2 машини. Вартість-10 000 рублів.

Оренда віброплити-1 800 рублів.

У моєму випадку ще робота двох осіб – 4 500 рублів.

Утеплювач: я купував утеплювач під всю площу, і під вимощення.

Для фундаменту брав пінополіуретан, а для вимощення звичайний пінопласт – вартість матеріалів – 32 000 рублів.

Робота-2 дні.

Арматурний каркас.

Арматура і в’язальна-25 000 рублів.

Нарізка арматури і пристрій металокаркасу — 4 дні.

Пристрій опалубки.

Я використовував дошки товщиною 25 мм, можна використовувати і 40 мм, низ був скручений на шпильках, верх стягнутий на дошках.

Всередині все закрито плівкою, обсяг бетону необхідного для фундаменту-8 кубів.

Вартість матеріалів-дошка і саморозвитку 12 500 рублів. Шпилька і кріплення 3 500 рублів.

Робота у мене зайняла 4 дні ( із залученням двох осіб) вартість 7 500 рублів.

Заливка бетону.

Бетон м 22,5 8,5 м3 – двома машинами+ труба вартість – 34 000 рублів.

Для заливки залучив 3 чоловік-вартість роботи 5 000 рублів.

Потім поки фундамент набирав міцність, я засипав всередину 4 камаза піску – вартість 20 000 рублів , одночасно зробив відсипання для вимощення. На все пішло 2,5 тижні, термін був обумовлений фундаментом, тому робив не поспішаючи.

Демонтаж опалубки-2 дні.

Цоколь.

Скільки потрібно грошей, щоб побудувати будинок 100 кв. Будівництво будинку 100 кв. М. Своїми руками (бюджетно)

Це мій перший пост, так що прошу не сильно лаяти…

Бачив в інтернеті багато суперечок — «будинок за мільйон — це реально чи ні». Але суперечки йдуть, а реальних порад заощадити я не зустрів. Зрозуміло, що канали всіх блогерів заточені або на перегляди, або на рекламу своєї будівельної фірми. Мені не цікаво ні перше ні друге. Я особисто вважаю, що побудувати будинок за 1 лям, та ще й чужими руками під ключ — не можливо (ну може якщо тільки каркасні — я ними не цікавився). Але … Думаю, що за 1 млн можна поставити коробку з газосилікату , накрити дах (металочерепиця), поставити вікна, двері і частково підвести комунікації.

Я планую будинок з мансардою, загальною площею близько 100 м2. Будувати буду в міру появи фінансових можливостей і вільного часу, максимально своїми силами. У міру виконання робіт буду відписуватися, із зазначенням витрачених коштів. Думаю, кого-небудь ця інформація може зацікавити.

Будувати я люблю з дитинства — з батьком і братом будували дачу. У 12 років я вже навчився робити бетон, класти бутову кладку (лицьову не довіряли). Батько у мене не будівельник-самоучка, загалом поки будували багато шишок набили. Але інтерес до будівництва у мене з’явився і зараз переріс у щось типу хобі. Так, в 2013 купив ділянку, побудував будинок (без обробки) і продав в 2017. Закінчити не дозволяли фінанси. На отримані від продажу гроші був куплений нову ділянку, погашений залишок кредиту (на будівництво першого будинку) і куплена квартира (знову ж таки за участю іпотеки). Писати про перший будинок не хочу — по-перше ціни змінилися, по — друге я не вів облік витрат, по-третє-там вже живуть люди і фотки не докладеш, а так не цікаво. Але скажу, що продавши його за 1.25 він був мені не в збиток))).

Отже, 2 роки тому, в 2017 році, я купив нову ділянку під будівництво за 300 тр. На ділянці за документами було незавершене будівництво. За фактом же, коли прийшла весна, замість цоколя я побачив просто укладені на грунт блоки фбс. Власне, про це мене попереджав колишній власник (блоки виклали аби отримати «зеленку» на недобудову і, отже, на землю, тому що до того вона була в оренді). Крім того, поруч на ділянці були обсипалися і порослі травою траншеї під (так і не залитий) фундамент. Бонусом на ділянці був побутовий вагончик (раніше мабуть використовувався під шиномонтаж), деякі будматеріали (близько 1000 червоної цегли і 4 ж.б. Ригеля 0,15х0,5х6), підключений світло, була свердловина.

З приходом весни спочатку зробили з дружиною ремонт у вагончику :

Потім потепліло, і приступили до заливання фундаменту. Для початку замовив великий навантажувач для планування ділянки. Трактор працював 3 години (4,5 тр), вирівнявши майданчик під майбутнє будівництво і зменшивши перепад висот до 20 см.довелося викорчувати 3 досить великих кореня. Після цього я виконав розбивку майбутнього будинку, виніс на 2 м зовнішні осі. Копати траншеї під фундамент вирішив вручну, із залученням спеціально навченого персоналу. За земляні роботи віддав 12,6 тр (18м3 х 700р).

Тип фундаменту-стрічковий, глибина закладення-0.7 м (підстава — супісок). Завданням було використовувати весь наявний на ділянці будматеріал. По кутах заклав наявні ригеля, зваривши між собою їх монтажні закладушки. В інші траншеї по максимуму уклав фбс (3,6,24), а поверх пустив 3 стрижня 14а500 (3 тр), які приварив до крайніх закладушкам ригелів. Купив щебінь 16,5 тр, пісок 2,5 тр, цемент 5 тр, бетономішалку 12 тр. За 3 дні, удвох з братом, ми залили бетоном порожнини навколо блоків і балок до необхідної позначки. Вийшло близько 6 м3. Перепад висот за фактом вийшов не більше 2 см.

На цьому етапі справа зупинилася на 2 роки (робили ремонт в квартирі, потім майже рік по відрядженнях)… За цей час все заросло травою:

Балки, які виступають над землею — під перегородки. З метою економії в хід йшло все))).

І ось цього року планую продовжити будівництво. У квітні почну викладати цоколь:

В силу фінансової можливості, поки що класти буду тільки блоки. Облицювання буду робити пізніше, тому що поки ще не визначився з облицюванням стін — все таки цегла, або фасадна штукатурка, а від цього буде залежати товщини утеплювача і цегли цоколя.

Отже, на даний момент, витрати на нульовий цикл: ділянка — 300, земляні роботи — 17 тр, послуги крана — 3 тр, інструмент (бетономішалка, насос в колодязь, рівень, і тд) — 27 тр, матеріали (щебінь, пісок) — 19 тр. Разом-366 тр.

Відео скільки коштує побудувати будинок в 2020 році під ключ