Як правильно вибрати розмір акваріума?

2-21-2021

Якщо Ви вирішили зв’язатися з акваріумістикою, треба запитати себе, який акваріум вам підійде найбільше? Це природний хід речей-коли ви хочете купити акваріум, ви повинні знати, що має значення, що працює і чому. Розмір акваріума-одне з основних питань. Це вплине на всю роботу резервуара і його обслуговування. А підібрати акваріум та аксесуари до нього, Ви зможете за посиланням www.aquasmile.com.ua. Отже відповідаємо на питання, Як правильно вибрати акваріум?
Перший момент-що ми будемо розводити?
Розмір акваріума, природно, повинен відповідати видам тварин або рослин, яких ми збираємося розводити. Тому, перш за все, нам необхідно зібрати інформацію про умови, які ми повинні забезпечити для життя тих видів риб, які ми вибрали для свого акваріума. Чим більше рибок ми плануємо завести, тим більший буде потрібно Акваріум.

Скільки у нас місця?
Це теж дуже важливо. Звичайно, якщо ми серйозно ставимося до цього хобі, варто вибрати більші резервуари, тому що вони пропонують великі можливості розміщення і дозволяють розводити більше рибок та навіть створювати неповторні морська пейзажі у середині, а також це є більш економним — нам не потрібно швидко замінювати такий резервуар на більший. Від того, скільки у нас місця і де ми можемо встановити акваріум в будинку, залежить його розмір.

Що підійде для початку?
На самому початку може виникнути спокуса купити невеликий резервуар, так як він здається більш простим в обслуговуванні. І хоча це може бути правдою, ми швидко виявимо, що найменші акваріуми не доставляють стільки задоволення для розвитку цього захоплюючого заняття, яке є акваріумним хобі. Найменші водойми також не є хорошим середовищем для функціонування риб, яким потрібен достатній простір для плавання і будівництва укриттів. Найоптимальнішими спочатку є акваріуми об’ємом від 54 до 112 л. В них можна розводити звичайні види риб і рослин. Менші резервуари, ємністю до 52,5 л, підходять для нано-резервуарів, в яких ми можемо розводити карликових креветок, дрібні види риб і рослин. Акваріуми об’ємом більше 112 л вже є задоволенням для трохи більш досвідчених акваріумістів, які дуже добре знаються на цій справі.


Колись популярні кулі зараз критикуються акваріумним співтовариством. З поважної причини. Куля-невідповідне середовище для рибництва, так як не може надати їм необхідний життєвий простір. Такий об’єм є бідний киснем, і в ньому неможливо підтримувати необхідний біохімічний баланс, щоб зробити його здоровим місцем для життя акваріумних рибок. Вони втомлюються в такому акваріумі і зазвичай не виживають більше декількох місяців. Як відповідальний Акваріуміст вибирайте прямокутні ємності.

По зручності і функціональності варто вибирати ємності, у яких розміри по довжині і висоті близькі. Завдяки цьому догляд за таким акваріумом буде легким. Це також полегшить пересування риб, які швидше плавають горизонтально, тому у вузькому і високому акваріумі їм буде незручно.