Як зробити шумоізоляцію в квартирі: 15 красивих способів

127

Чи можна знизити рівень зовнішнього шуму без шкоди для інтер’єру квартири? можна! найефектніші і красиві варіанти звукоізоляції — в нашій добірці

» хочеш, я вб’ю сусідів, що заважають спати?»пісню земфіри ми часто згадуємо, намагаючись заснути під звуки сусідської «дискотеки», під гавкіт чужого собаки, шарудіння шпателів та інші «мелодії» багатоквартирних будинків. Одного разу терпіння закінчується, і ми починаємо шукати кращі способи шумоізоляції для свого житла. Звичайно, на етапі капітального ремонту зробити повноцінну і якісну звукоізоляцію набагато простіше, але що, якщо ремонт давно закінчено? ми знайшли для вас красиві і стильні декоративні способи зниження рівня шуму, які точно не зіпсують інтер’єр. Вибирати.

Як зробити шумоізоляцію від сусідів: мох в інтер’єрі

Стабілізований мох і фітостени використовуються для оформлення інтер’єрів не так давно, але вже досить активно. Екологічний, красивий, не вимагає догляду варіант, який прикрасить інтер’єр, знизить рівень шуму, приховає недосконалості стіни.

Звукоізоляція стін в квартирі: узголів’я над ліжком

В якості узголів’я ліжка може виступати ціла стіна, для оформлення якої використовують звукопоглинальний матеріал. Не забуваємо про м’які меблі, вона теж дозволяє (хоч і не так ефективно, як хотілося б) знизити рівень шуму.

Дерев’яна звукоізоляція: книжковий стелаж для поглинання шуму

Природно, декількох полиць не вистачить. І напівпорожній стелаж теж «погоди не зробить». А ось книжковий стелаж, витягнутий по всій стіні і набитий книгами, якісно «пригальмовує» звуки сусідських вечірок. Не залишайте пустот на полицях — вони зводять ваші зусилля нанівець.

Коркове покриття для стін: для стильного шумопоглинання

Сучасний ринок оздоблювальних матеріалів пропонує безліч варіантів коркового покриття для оформлення стін. Затишне і естетичне коркове покриття-один з найтепліших, стильних, екологічних і ефективних звукоізоляційних «інструментів».

Звукоізоляція своїми руками: килими, гобелени і тафтинг-шпалери

Звичайно, килим на стіні не найефективніший спосіб захиститися від звуків з сусідньої квартири, і все-таки м’які поверхні шум поглинають, а значить, цей варіант цілком допустимо. А якщо ще товстий і красивий настінний килим посилити якісної «підкладкою»…

Втім, простіше купити двошарові» килимові» тафтинг-шпалери (щільна тканина + нанесений зверху штучний ворс), які можна використовувати для обробки стін по всьому периметру.

Ще один екологічний і красивий спосіб прикрасити інтер’єр і захистити кімнату від стороннього шуму. Оздоблення стін дерев’яними панелями для шумоізоляції найчастіше передбачає створення акцентної стіни (звичайно ж, з шумопоглинаючою прошарком між матеріалом і стіною).

Звукоізоляція стіни від сусідів: акустичні важкі штори

Якщо звуконепроникні, акустичні штори (акустичні екрани, ковдри, бар’єри і т.д.), які поглинають більше шуму, ніж звичайні, ви відшукати не змогли, можна зупинитися на класичних важких шторах. Вибирайте штори з найефективніших по звукопоглинання матеріалів, наприклад оксамит, льон. Довжина-від карниза в підлогу.

Звукоізоляція будинку: акустичні панелі-красиво, ефективно, недешево

Такий сучасний матеріал, як акустичні панелі для стін, нерідко застосовують для обробки кімнати під домашній кінотеатр або музичну студію. Подібні панелі сьогодні представлені в найнеймовірніших варіантах-вони з легкістю прикрасять інтер’єр і стануть дійсно ефективним блокуванням звуку. Акустичні панелі створюють з фетру, шкіри, повсті, піни та інших звукопоглинальних матеріалів.

Як зробити звукоізоляцію: акустичні шпалери

А ви знали про існування акустичних шпалер? спеціально створений для шумопоглинання матеріал дозволяє значно зменшити рівень вхідного звуку. А в поєднанні з будівельними методами можна знизити рівень зовнішнього шуму на 75 відсотків.

Багатошаровий матеріал з ізоляційним прошарком не врятує вас від вибухового хардкор-панку з сусідських колонок, але блокує шуми від чужих гучних телевізорів, собак і дитячого плачу. Серед використовуваних виробниками матеріалів для» прошарку » таких сендвіч-шпалер — пориста піна і латекс, вініл, комбінація натуральних і синтетичних волокон, скловолокно, бамбук, пробка та інше.

Звукоізоляція стін-матеріали: текстильні шпалери і хутряні шкури

Серед звукопоглинальних матеріалів, з яких можуть бути виготовлені шпалери для оббивки, драпірування та іншого, — льон, бавовна, рафія, шовк, фетр, велюр (з додатковим ізоляційним шаром, звичайно). Можна використовувати в якості додаткового елемента і» інструменту » великі хутряні шкури або цілі полотна зі штучного хутра.

Міжкімнатна звукоізоляція: звукопоглинаюча фарба і штукатурка

Крім спеціальної сучасної звукопоглинальної фарби (так-так, вона існує і здатна поглинати рівень шуму в 2,5–4,85 дб в залежності від товщини шару), для зниження рівня шуму застосовують шовкову або японську бавовняну штукатурку, класичні рідкі шпалери та інші сучасні матеріали.

Краща звукоізоляція: поліуретанові панелі — для інтер’єру і захисту від шуму

Мабуть, один з найдорожчих декоративних варіантів шумоізоляції. Але, потрібно віддати належне матеріалу і виробникам, поліуретанові панелі для стін бездоганні за своєю ефективністю, легкості монтажу і малій товщині.

Матеріали для звукоізоляції: екопанель

Популярність екопанелей для оздоблення стін зростає з кожним роком. Основні переваги-екологічність, безсумнівна естетична привабливість, шумопоглинання. Виробники створюють екопанелі для стін з коркової кори і тирси, з пресованого листя і соломи, з волоського горіха, бамбука та інших матеріалів.

Панельна звукоізоляція: декоративний камінь в інтер’єрі

Звичайно, можна приклеїти штучний камінь і на голу стіну, без прошарків і додаткових матеріалів. Але якщо головне завдання-шумоізоляція, то ідеальний варіант — панелі з декоративним каменем або цеглою на основі, наприклад, з поліуретану. Завдяки оригінальному способу виготовлення таких панелей можна отримати будь-яку форму і фактуру. Не рекомендується зашивати такими панелями всю кімнату-однієї «проблемної» стіни буде достатньо.