Симпатичний бот сигналізує про необхідність полити рослину

86

Цей симпатичний робот нагадує користувачеві про необхідність поливання рослин. Якщо очі у робота світяться, значить поливати ще рано, якщо світлодіоди не горять — значить необхідно полити рослини.інструменти та матеріали: — arduino uno; — перемички;-два світлодіоди; — 3d-принтер; — 9-вольтова акумуляторна батарея; — кабель живлення (9 вольт-кабель arduino); — макетна плата; — тактова кнопка; — резистори 220 ом — 2 шт;-паяльник; — клейовий пістолет; — плоскогубці; — ніж;

Крок перший: дизайн і друк, голова і тулуб були спроектовані в програмі tinkercad.налаштування друку наступні: висота шару: 0,2 ммтемпература друку: 200 °сбазовая температура: 60 °сугол підтримки:65 градусовфайли для 3d-друку можна завантажити нижче: waterbotbase.stlwaterbotbody.stlwaterbothead (2) .stlшаг другий: макетна платаначала майстер зібрав і перевірив пристрій на макетній платі. Світлодіоди повинні горіти певний період часу. За замовчуванням, для перевірки схеми, майстер встановив затримку в коді на 10 секунд. Надалі затримка буде змінена на 2, 3 або 4 дні. Коли підключається arduino, світлодіод повинен бути вимкнений, поки не натискається кнопка. При натисканні кнопки він загоряється на 10 секунд. Надалі кнопка буде замінена на» руки » робота. При поливі рослини вони будуть проводити струм і спрацьовувати як кнопка, запускаючи зворотний відлік.код для перевірки схеми можна завантажити нижче.

Показати / приховати текст

Крок третій: монтажпісля перевірки схеми на макетній платі майстер проводить монтаж схеми навісним способом. Ардуіно поміщається під основу, а дроти виводяться в отвір.

Після того, як всі дроти припаяні, пора збирати робота. Спочатку майстер встановлює тулуб на підставу. В отвори з боків тулуба простягає дроти-руки. Потім вклеює світлодіоди-очі в верхню кришку.

Кожна рослина потрібно поливати в різному обсязі, але питання в тому, як часто? у царстві рослин існує 4 різних рівня філюмів (первинний розділ в класифікації тварин і рослин): phylum filicinophyta, phylum coniferophyta, phylum angiospermophyta і phylum cycadophyta. Більшість кімнатних рослин входять в phylum angiospermophyta (також відомого як квіткові рослини), який включає такі рослини, як кактуси, квіти і дерева. Всі рослини необхідно поливати в різній кількості, навіть якщо вони належать до одного типу. Рекомендується поливати достатньо, щоб грунт залишався вологим. Оскільки у майстра рослина-кактус, він буде поливати його кожні 3 дні. Це означає, що затримка в коді повинна скласти 3 дні.

Arduino вимірює затримки в мілісекундах, що становить 1/1000 секунди. Далі справа математики.спочатку він вирахував, скільки мілісекунд в хвилині, помноживши 1000 на 60. Потім помножив це число на 60, щоб дізнатися, скільки мілісекунд в годині. Нарешті, він дізнався, скільки секунд в добі, помноживши число на 24. І результат помножив на 3. Отримане число необхідно прописати в коді.нижче, на другому фото, результат для 2,3 і 4 діб.