Натяжні стелі

12-16-2021

Натяжні стелі-це конструкція, що складається з двох технологічних елементів: каркаса, встановленого по периметру приміщення у верхній частині стін і полотна натяжної стелі, яке може бути тканинним або вініловим.

Технологію установки натяжних стель складно назвати новітньою або інноваційною, точніше не слід об’єднувати ці терміни з сучасною системою монтажу, помітно модернізованої з моменту своєї появи. Здатність натяжних стель приховувати будівельні дефекти застосовується з часів стародавнього єгипту, греції та римської імперії. Особливі натяжні стелі зустрічалися в середньовічній вірменії: тканину вимочували в крейдяному розчині і натягували на каркас, висихаючи, тканина давала усадку і поверхню стелі вирівнювалася. Саме усадка натяжної стелі є найбільш важливою складовою сучасної технології монтажу, тому як за допомогою усадки стеля набуває рівну форму поверхні. Більш докладно дізнавайтеся за посиланням натяжные потолки.

многоуровневые натяжные потолки

Найбільшою популярністю в даний час користуються французькі натяжні стелі. Цей термін безпосередньо відноситься до технології монтажу натяжних стель відомої як гарпунна система установки. Дана система застосовується тільки для пвх-полотен стель і відрізняється наявністю гнучкого профілю (гарпуна) по периметру полотна, за допомогою якого відбувається зчеплення з каркасом під час установки. Значною перевагою даної технології є можливість проводити багаторазово монтаж/демонтаж натяжної стелі, а також зниження трудовитрат при виконанні настановних робіт. Незважаючи на те, що пвх-плівка для натяжних стель стала використовуватися в швеції з 1967 р, появі гарпунної системи установки і широкому поширенню вінілових стель ми зобов’язані інженерам з франції.

Натяжні стелі іркутськ вперше побачив в 1996 р даний факт, звичайно ж, не може претендувати на абсолютну достовірність, подія залишилася непоміченою для більшості жителів міста. На перші натяжні стелі ціни були не сумісні з бюджетом на ремонт у звичайних житлових приміщеннях. Спочатку вибір постачальників натяжних стель був невеликий:» barrisol «(франція) і» dps » (польща). Так само повсюдно використовувалася безгарпунная система установки і переважали тканинні натяжні стелі недоліки яких заважали їх масовому поширенню. Так чи інакше натяжні стелі вартість свою високу не виправдовували при порівнянні з традиційними видами обробки і довгий час були недоступні для масового споживача. Все змінилося в 2007 році з появою в іркутську перших виробників натяжних стель. Згодом масове виробництво і конкуренція на ринку вирівняли баланс між попитом і пропозицією і вже рідко який ремонт приміщень обходиться без установки натяжних стель.

На сьогоднішній день можна сміливо стверджувати що натяжні стелі за сукупністю економічних показників, таких як початкові вкладення і вартість володіння, а також унікальних споживчих якостей і експлуатаційних характеристик є ідеальною пропозицією для ремонту стелі. Натяжні стелі економ-класу (не порівнюйте з поняттям «дешеві натяжні стелі») мають вартість порівнянну з традиційною технологією вирівнювання і побілки стелі, але на відміну від побілки термін служби натяжної стелі становить 20 і більше років. Міжповерхові протікання води більше не зіпсують меблі і дорогий ремонт, тому що натяжні стелі проблеми подібні вирішують з легкістю, утримуючи до 100 літрів води, що дуже актуально на кухні, у ванній і санвузлах. З’явилися в 2009 році безшовні натяжні стелі (пвх-полотна шириною 3,5-4,0 м.) спочатку не відрізнялися завидною якістю, але останні тенденції розвитку цього напрямку вказують на якісний стрибок, який відбудеться найближчим часом, все більша кількість виробників виходять на цей ринок зі своєю продукцією.

Дизайн натяжних стель може включати об’ємні елементи, декоративну систему підсвічування «зоряне небо», художнє оформлення і фотодрук на полотні і це на додаток до того що кольори натяжних стель вже перевалили за три сотні різних фактур і відтінків. Популярні також багаторівневі натяжні стелі, цей конструктивний елемент дизайну дозволяє надати стелям вишуканий вигляд і зробити інтер’єр індивідуальним і неповторним. 2-х рівневі натяжні стелі, наприклад, відмінно поділяють простір в елементах дизайну інтер’єру або використовуються для оформлення в поєднанні з різними системами освітлення.

У декоруванні інтер’єру приміщення велике значення мають освітлювальні прилади. Поява енергозберігаючих ламп, які активно витісняють застарілі лампи розжарювання, робить можливим застосування спільно з натяжними стелями практично будь-яких видів люстр і світильників. Останнім часом у вільному продажу з’явилися світильники для натяжних стель які відрізняються компактним розміром, що дозволяє значно зменшити відстань між натяжною і реальним стелею. Набирають популярність світлодіодні системи декоративного підсвічування. Використання «закарнізного підсвічування» на основі моноколірних і повнокольорових світлодіодних стрічок вносить в інтер’єр барвисту картину гри кольору і створює приємну атмосферу затишку у вашому домі.

Установка натяжних стель відбувається швидко і не вимагає спеціальної підготовки приміщення. Безпосередньо монтаж натяжних стель може бути здійснений як кінцева стадія ремонту приміщення. Завдяки використанню сучасної техніки монтажу і спеціалізованих робочих інструментів процес установки стель можна назвати чистим видом будівельних робіт. Монтаж стель можна також проводити в будь-який час після закінчення ремонту в квартирі, при цьому не обов’язково виносити з кімнати всі меблі, необхідно тільки забезпечити доступ до периметру стін де буде кріпитися каркас натяжної стелі.