Напівсуха стяжка підлоги

8-7-2020

Напівсуха стяжка підлоги на сьогоднішній день по праву є передовою технологією, застосовуваної при влаштуванні підлоги. Її головна відмінність від традиційної цементно-піщаної «мокрої» стяжки в тому, що при її виготовленні використовується менша кількість води. В цьому і суть, щоб оперувати мінімальним об’ємом води, потрібної лише для прийнятного схоплювання матеріалів розчину. Саме завдяки цьому напівсуха стяжка підлоги набуває високі характеристики надійності, не властиві «мокрій» стягуванні.Детальныше Ви зможете ознайомитися з цією технологієюна сайті за посиланням https://profifloor.com.ua/service/polusuhaya-styazhka-pola

Ціна на мокру стяжку
Перше питання, яке задасть кожна людина, слухаючи доводи про те, що дана технологія виграє у традиційної, буде: «а яка вартість напівсухий стяжки?». За логікою речей, якщо така стяжка краще, значить, вона повинна бути дорожче. І це дійсно так, що пояснюється необхідністю задіяти Додаткове обладнання. Однак даний фактор нівелює довговічність стяжки, і при вірній відповідності технології це можна гарантувати без всяких сумнівів. Тому якщо ви роздумуєте, чи потрібна вам напівсуха стяжка підлоги, ціна – не аргумент, щоб відмовитися від неї, і нижче ми представимо незаперечні факти цього.

Переваги напівсухий стяжки


Почнемо по порядку. Перше, що варто відзначити з плюсів напівсухий стяжки, це той факт, що на її основі можна виконати ідеально рівну поверхню. Виходячи з цього робимо висновок, що напівсуха стяжка підлоги в СПб дозволяє створити різнорівневі підстави і забезпечити стикування в один рівень підлогових покриттів різних товщин, якщо ремонт має на увазі їх комбінацію. Також можна при необхідності зробити ухил, якщо такі особливості приміщення. У випадку з мокрою стяжкою такі маніпуляції будуть проблематичні.

Також виключається ймовірність протікання перекриттів. Це важливо, особливо якщо ремонт ведеться вже в той період, коли сусіди знизу його закінчили. Важливо знати, що даний вид стяжки не вимагає в обов’язковому порядку при розмітці металевих маяків, як це буває в традиційному варіанті, а, значить, про тріщини і відшаруваннях уздовж них можна не турбуватися. Та й в принципі суха стяжка не схильна до розтріскування, що природно додає їй показників надійності. До інших переваг напівсухий стяжки відноситься:

Відсутність усадки


мінімальний показник вологості
швидке висихання поверхні
відсутність необхідності додаткового вирівнювання
Єдине, про що варто згадати як про негативну сторону, це необхідність дотримання шару не менше, ніж 30 міліметрів. Прийнятний діапазон товщини-40-50 міліметрів.

Пристрій напівсухий стяжки


Підготовка підстави
Будь-яка будівельна робота починається з підготовки. У випадку зі стяжкою справа йде таким же чином. Для початку слід простукати молотком бетонну основу і при виявленні відшаровування деяких ділянок обробити їх перфоратором і закрити цементним розчином. Також обов’язково закладаємо стики стін і підлоги, навіть якщо в цих місцях і немає тріщин. потім повністю вичищаємо чорнову підлогу від сміття, пилу, плям фарби, монтажної піни та іншого, що порушує рівність поверхні.

Матеріали напівсухий стяжки


Суха стяжка підлоги-технологія примхлива, тому до підбору матеріалів слід підходити з належною часткою відповідальності. Наприклад, індекс крупності піску не повинен перевищувати показника 2,5, при цьому в піску не повинно бути присутнім ніяких зайвих включень на зразок залишків рослинної властивості або торф’яних частинок. Використовуємо портландцемент зі «свіжими» термінами придатності, застосування залежаного або вологого матеріалу неприпустимо. Вода теж має велике значення. Не варто використовувати воду із забруднених водойм, щоб виключити ймовірність присутності в ній відходів біологічного або технічного характеру. Головна вимога тут-використовувати воду без домішок, тобто підходить до питання з точки зору екологічності.

Заливка стяжки


Якщо ви плануєте виконати роботу самостійно, але не знаєте досконально, як заливається напівсуха стяжка, відео з докладним описом процесу в інтернеті варто подивитися заздалегідь. Це дозволить врахувати нюанси. Наприклад, багато умільці кажуть, що готову суміш потрібно укладати по периметру приміщення, але це вірно лише в тому випадку, якщо ви встигнете встелити всю кімнату розчином протягом години. Якщо немає, такий спосіб укладання не підходить. І це лише один приклад.

А так принцип укладання стяжки має традиційний алгоритм: вистилання гідроізолюючого матеріалу-розмітка за допомогою лазерного рівня–укладання суміші–вирівнювання суміші– підсихання суміші–затирка поверхні. До речі, останній процес зажадає обладнання для напівсухий стяжки, як правило, затирка проводиться за допомогою так званого «вертольота» – затирочної машини, яка і забезпечує ідеально рівну поверхню